7 Грудня 2021
Новини

Мер Луцька оштрафував підрядника, який в негоду клав асфальт

Мер Луцька оштрафував підрядника, який в негоду клав асфальт

Попри рясний снігопад у Луцьку вчора, 6 грудня, один із підрядників продовжив роботи з вкладання асфальту. Його змусять не тільки переробити ділянки, на яких за таких умов було покладено асфальт, а й сплатити штраф у розмірі 200 тисяч гривень.

Луцький міський голова Ігор Поліщук на оперативній нараді розказав, що вчора один із підрядників при настанні несприятливих погодних умов продовжував здійснювати вкладання асфальту.

Мер звернувся до директора департаменту ЖКГ міськради Миколи Осіюка у зв’язку з цим питанням: «Я забороняю вам платити хоча би копійку за всі роботи, які були зроблені вчора цим підрядником. Ба більше, при настанні сприятливих погодних умов – все переробити, кожен сантиметр асфальту. Жоден сантиметр асфальту, який покладено в таких умовах не може залишатися. Переробити – за кошти підрядника. Окрім того, я виставляю підряднику штраф у розмірі 200 тисяч гривень. Це означає, що ті робити, які він зробив у місті на інших об’єктах, не будуть оплачені, він подарує їх місту», – сказав Ігор Поліщук.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ігор поліщук, луцьк, штрафи
В тему