28 Листопада 2021
Новини

Новий штам Omicron: опублікували рекомедації

Новий штам Omicron: опублікували рекомедації

Новий штам коронавірусу Omicron може бути більш стійким до вакцин.

Про це повідомили в Європейському центрі із запобігання та контролю захворювань. Про це пише "Укрінформ".

Також відомо, що він швидше поширитися, тому рекомендують уникати поїздок в райони, де виявлені випадки зараження ним.

Експерти центру ECDC рекомендують уникати поїздок у райони, де виявлені випадки зараження новим штамом, та розширювати тестування і відстежувати контакти хворих на Covid-19.

Країнам ЄС рекомендують розглянути можливість ревакцинації осіб від 40 років, щоб захистити найбільш вразливі категорії людей. 

Потім рекомендують щепити дорослих віком від 18 років принаймні через шість місяців після завершення першого курсу щеплення для підвищення захисту від інфекції через зниження імунітету. 

Це потенційно може зменшити передачу вірусу в популяції та запобігти додатковій госпіталізації та летальним випадкам серед хворих.

ВОО 26 листопада назвала новий штам коронавірусу, виявлений на півдні Африки, Omicron. За попередніми даними, цей варіант може бути небезпечнішим, аніж попередні.

26 листопада голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила, що ЄС має намір призупинити авіасполучення з країнами півдня Африки через новий небезпечний штам.

Про припинення авіасполучення з регіоном уже оголосили деякі держави. Адміністрація США від завтра призупиняє прийом приїжджих із ПАР та семи сусідніх країн.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Надзвичайні події, Світ
В тему