22 Листопада 2021
Новини

У Луцьку біля шкіл встановлять камери, що розпізнаватимуть обличчя

У Луцьку біля шкіл встановлять камери, що розпізнаватимуть обличчя

У Луцьку хочуть реалізувати проект «Безпечна школа»: встановлення камер з функцією розпізнавання облич.

Це планують зробити в рамках програми «Безпечне місто» біля шкіл, садочків і медзакладів. Про це стало відомо під час засідання постійної комісія міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності, - пише ІА "Волинські новини".

Як зазначила директорка департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, у місті планують розбудову системи інтелектуального відеоспостереження «Безпечне місто» із застосуванням технологій «SMART City».

За її словами, до кінця першого півріччя 2023 року хочуть встановити 200 відеокамер у ЗЗСО, ДНЗ, закладах охорони здоров’я Луцької ТГ і підключення їх до системи «Безпечне місто Луцьк». На це планують використати 3 млн грн.

«Будемо брати під відеонагляд всі соціальні об’єкти: лікарні, школи, садочки, де по периметру будуть встановлені камери. Ті камери, які будуть розміщені на вході матимуть функцію розпізнавання обличчя, щоб реалізувати проект «Безпечна школа», – повідомила вона.

Нагадаємо, у Луцьку підготувати Комплексну програму «Безпечне місто Луцьк» на 2022–2024 роки, відповідно до якої продовжуватимуть встановлювати камери відеоспостереження, зокрема біля соціально важливих об’єктів, як-от школи чи дитячі садочки, та на дорогах.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, школярі, школа
В тему