У Ковелі випускники шкіл, які склали ЗНО на 200 балів, отримають винагороду від міської влади. Про це повідомляє пресслужба Ковельської міської ради.
Відтак, ініціативу міського голови про разове преміювання тих випускників шкіл міста, які склали ЗНО на 200 балів, підтримують депутати міської ради і уже погодили зміни до програми розвитку місцевого самоврядування, де будуть передбачені необхідні для цього кошти.
Тож по 5000 гривень цього року отримають:
- Ілля Клімчук, ліцей 1, хімія;
- Юлія Григорович, ліцей імені Олени Пчілки, англійська мова;
- Каріна Король , ліцей імені Олени Пчілки, англійська мова;
- Марія Хлуд, ліцей імені Олени Пчілки, англійська мова.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Стало відомо про загибель захисника Василя Заремби з Волині
18 Червня 2026
Реклама







