15 Листопада 2021
Новини

На Тернопільщині чоловік побив, зґвалтував дівчину та змусив дивитись, як займається сексом з іншою

На Тернопільщині чоловік побив, зґвалтував дівчину та змусив дивитись, як займається сексом з іншою

Під Тернополем чоловік побив, зґвалтував співмешканку та змусив дивитись, як займається сексом з іншою дівчиною.

Як йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, у листопаді його засудили до 7 років позбавлення волі. 

Потерпіла розповіла, що вона жила з цим чоловіком в орендованому будинку. У лютому 2020 року чоловік запросив у гості друзів, з якими вони випивали. Під час цього підозрюваний приревнував її до чоловіка, в якого вони орендували помешкання. Він жорстоко побив потерпілу, через що та знепритомніла. 

Тоді за словами дівчини тиран мав інтимні стосунки із дружиною орендодавця. Коли потерпіла на це відреагувала, то співмешканець знову її жорстоко побив. Наступного ранку, коли дівчина прокинулась, то побачила у ванній кров. Потерпілій було зле, а тому вона лягла спати. Згодом її співмешканець повернувся додому у компанії чоловіка та дівчини. Вони разом вживали алкоголь. Далі підозрюваний зайшов до кімнати, в якій спала побита дівчина, та в неї на очах зайнявся сексом з іншою. Потерпіла намагалась вирватись, проте чоловік змушував її на це дивитись. Після цього чоловік зґвалтував потерпілу. Коли підозрюваний та його коханка заснули, дівчина зателефонувала батькам і вони забрали її з будинку та відвезли у лікарню. 

Підозрюваний ж заявив, що він нібито побив потерпілу, оскільки приревнував її до орендодавця та частково спростував слова дівчини. Проте власник орендованого будинку розповів, що він був свідком знущань та підтвердив слова потерпілої. 

У суді мати дівчини розповіла, що до неї зателефонувала подруга доньки та розповіла про знущання, згодом потерпіла попросила її забрати із будинку, де її побили та зґвалтували. Жінка зазначила, що чоловік залякував її доньку та вимагав, щоб та забрала заяву з поліції. 

Суд визнав чоловіка винним у побитті та зґвалтуванні співмешканки.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: тернопіль, згвалтування, кримінал, суд
В тему