У зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19, задля безпеки пацієнтів та медичного персоналу, адміністрація Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання запроваджує додаткові заходи щодо відвідування хворих у стаціонарних відділеннях ЦРЛ та пацієнтів, яким необхідні амбулаторні клініко-діагностичні обстеження.
Про це повідомляє керівництво МТМО.
Для відвідування пацієнтів необхідно мати при собі один з документів:
-сертифікат чи довідку про вакцинацію;
-довідку про те, що перехворів коронавірусоум (за останні три місяці);
-негативний результат тесту на COVID.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Біля Ковеля чоловіки напали на групу оповіщення ТЦК
10 Червня 2026
Скільки ковельчан звернулися по компенсацію через обстріл рф
26 Травня 2026
Бізнес-партнер Міндіча Хмельов із 2022 року скуповував землю та готелі біля Буковелю — ЗМІ
22 Травня 2026
«Старшому синові я не потрібна: як його позбавити спадщини?»
19 Травня 2026
Реклама





