В Одесі з 11 листопада для мешканців міста облаштували новий пункт вакцинації проти COVID у трамваї.
Про це інформує міська рада.
Аби облаштувати пункт щеплення, виділили один із нових трамваїв одеської збірки — «Одіссей», який стоїть на Старосінній площі, біля кінцевої зупинки трамваїв та автостанції.
Вакцинацію проводить щодня з 9:00 до 17:00. При собі треба мати:
- паспорт,
- ідентифікаційний код,
- мобільний телефон.
Щеплення проводять медпрацівники з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог до вакцинації проти COVID-19.
Наразі у трамваї є вакцини Comirnaty/Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac. Очікується ще розподіл вакцини Moderna.
Нагадаємо, вакцинація в Україні триває з 24 лютого.





Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
Реклама







