На станиці «Лудин» у зоні діяльності митного поста «Володимир-Волинський» у «порожньому» потязі виявили «зайців».
Про це стало відомо під час прикордонно-митного огляду залізничного потяга , - інформують на сторінці Волинчької митниці.
3670 пачок цигарок Lifa mentol та Marvel намагалися перевезти через державний кордон Вони були ретельно запаковані в чорний пластик у темному закутку вагона. Тютюнові вироби вилучили та передали на склад митниці.
До слова, власника цигарок не встановили. Варто зауважити, що за три квартали цього року посадові особи митниці припинили 31 спробу незаконного переміщення цигарок загальною вартістю майже 6 млн грн.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На війні загинув захисник з Волині Сергій Хомук
6 Травня 2026
Помер Захисник із Володимира Руслан Давидюк
6 Травня 2026
Побиття курсанта і погрози свідкам: на Волині до суду скерували справу екскомандира військового вишу
6 Травня 2026
На Волині у 2026 році — четвертий випадок ботулізму
6 Травня 2026
Волинянин, який вивозив ухилянтів за кордон у схованці в кабіні вантажівки, постане перед судом
6 Травня 2026
На Харківщині загинув захисник з Волині Андрій Верес
5 Травня 2026
Реклама







