29 Жовтня 2021
Новини
В Одесі на підприємстві вирішили давати зарплату тільки вакцинованим проти COVID-19
У співробітників вимагають сертифікат.
В одній з одеських фірм вирішили видавати заробітну плату тільки щепленим.
Відповідна інформація з'явилася у місцевому Телеграм-каналі.
Співробітників повідомили, що заробітна плата їм виплачуватиметься лише за наявності сертифіката про вакцинацію проти COVID-19.
Крім того, людей попередили, що з цієї причини аванси на банківські карти від початку листопада перераховувати не будуть.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама







