Зранку 25 жовтня в ковідному стаціонарі Волинської обласної клінічної лікарні перебувало 185 хворих.
Про це повідомив речник медзакладу Андрій Гнатюк у Фейсбуці.
Так, із загальної кількості госпіталізованих 152 - під високими потоками кисню, 8 пацієнтів - у реанімації. Поступило за минулу добу 4 людей.
Серед усіх недужих, що перебувають у ковідному госпіталі, вакцинованих однією дозою - 9 хворих, двома дозами - 10.
За три доби пацієнти вдихали майже 13 тонн кисню, залишилося майже 12 тонн.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Стало відомо про загибель захисника Василя Заремби з Волині
18 Червня 2026
Реклама





