24 Жовтня 2021
Новини

День тещі 2021: як відзначають цей день

День тещі 2021: як відзначають цей день

У світі кожну четверту неділю жовтня відзначають міжнародний День тещі.  У 2021 році це свято випадає на 24 жовтня.

Історія свята

Так, свято було придумано в США. Його ініціатором став Джин Хоу, редактор газети "Амарілло". Це повинно було стати своєрідним аналогом Дня матері. Хоча існує версія, що це був лише жарт журналіста. Однак, незалежно від походження, це свято прижилося в суспільстві й зараз відоме у всьому світі.

Вперше День тещі відзначили 5 березня 1934 року в місті Амарілло, штат Техас. А в 1970-х роках Американське товариство флористів оголосило останній тиждень жовтня Національним днем тещі.

Незабаром свято стали відзначати не тільки в США, але й у Європі, а також країнах Латинської Америки, і воно набуло статусу міжнародного.

Цікаві факти про тещу

В індійському племені косімі теща не має права дивитися зятю в обличчя, а також розмовляти з ним з дня заручин до самої своєї смерті.

Тещин міст - так назвали "величезний" пішохідний міст в Одесі самі місцеві жителі, в кінці якого стоїть шлагбаум "came gard 4000". За однією з версій, його побудували спеціально для секретаря партії, щоб той ходив в гості до тещі по короткій дорозі.

У колумбійському місті Калі в першу шлюбну ніч з молодятами повинна знаходитися теща, як свідок першого парування.

Згідно з дослідженнями, насправді, більшість чоловіків - 82% вважають свої відносини з тещею хорошими, а 26% жінок ображаються на своїх матерів за те, що вони намагаються розвести їх з чоловіком.

Тещі або свекрухи в 14% випадків стають причинами розлучень їх чад.

Група дослідників з Мічиганського інституту морфології людини з'ясували, що проживання в одному будинку з матір'ю дружини загрожує для чоловіків серйозними проблемами зі здоров'ям, включаючи зниження потенції.

Відкриття рентгенівських променів відбулося завдяки тещі Вільгельма Рентгена. Так, Вільгельм допізна працював у своєму кабінеті, а йдучи спати одного разу він забув знеструмити один з приладів в своїй лабораторії. Теща розбудила його вночі і сказала, що проходячи повз його кабінету побачила крізь щілину, що щось світиться. Виявилося, що це ціаністий барій. Днем би вчений не побачив цих променів. Ці промені надалі нарекли його ім'ям.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Таблоїд, свято, традиції
В тему