23 Жовтня 2021
Новини

У Луцьку відбувся Х Міжнародний турнір з важкої атлетики

У Луцьку відбувся Х Міжнародний турнір з важкої атлетики

У Луцьку відбувся Х Міжнародний турнір з важкої атлетики на призи Заслуженого тренера України Авраменка Миколи Григоровича. До речі, турнір приурочений 70-літньому ювілею тренера.

У змаганнях взяли участь важкоатлети із Волині, Рівненщини, Львівської області та Республіки Польща.

Привітати Миколу Авраменка із ювілеєм, а спортсменів – із початком Міжнародного турніру з важкої атлетики, завітав народний депутат Вячеслав Рубльов, помічники-консультанти нардепа Юрій Харченко та Юрій Ройко, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, представники влади міста та області.

Х Міжнародний турнір з важкої атлетики

Народний депутат Вячеслав Рубльов, який також є віцепрезидентом Федерації важкої атлетики міста Луцьк, побажав учасникам змагань легких кілограмів та перемоги.

«Ми спостерігали, як Микола Григорович протягом багатьох десятків років вкладав у дітей свої знання та вміння. Його вихованці здобували і продовжують здобувати високі нагороди. Нехай і надалі плеяда спортсменів продовжує тримати високий рівень важкої атлетики, яку на Волині започаткував Микола Авраменко», - сказав Вячеслав Рубльов.

Із вітальним словом до ювіляра та важкоатлетів звернувся також голова Луцької районної ради Олександр Омельчук. Він вручив Почесну грамоту Луцької районної ради Миколі Авраменку за вагомий особистий внесок у розвиток спортивної галузі району та популяризацію окремих видів спорту.

«Дякую Миколі Григоровичу за неймовірний вклад у розвиток важкої атлетики. Ви дійсно є батьком для спортсменів, яких виховали. А також дякую сину Миколи Григоровича – Андрію Авраменку за його клопітку працю над тим, аби цей зал «Колоса», в якому зараз відбуваються змагання, набув сучасного вигляду», - зауважив Олександр Омельчук.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, Таблоїд, спорт, змагання, Луцька районна рада
В тему

Останні матеріали