20 Жовтня 2021
Новини

У громадському транспорті вводять нові обмеження: що варто знати волинянам

У громадському транспорті вводять нові обмеження: що варто знати волинянам

Без вакцини – нікуди. Починаючи з 21 жовтня пасажир, який прямує в іншу область автобусом літаком чи потягом, змушений пред’явити документи про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або ж довідку про те, що перехворів коронавірусом.

Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Обмеження набирають чинності вже через 2 дні, та ні працівники Луцької автобусної станції,  залізничного вокзалу жодних конкретних вказівок щодо новації не отримали. Працюватимуть, кажуть, як і раніше.

Вкрай невдоволені нововведеннями перевізники та водії автобусів.  Бідкаються – через це можуть втратити клієнтів, а отже – і заробіток. А ще, кажуть, це зелене світло для перевізників-нелегалів, які обов’язково цим скористаються.

Інше проблемне питання, додають водії – це перевірити кожного пасажира. Адже люди їдуть не лише з АС, а й підсідають дорогою, а це все займе чимало часу і значно зміщуватиме графіки. Самі ж люди до нововведень ставляться по-різному.

В обласному лабораторному центрі кажуть: нові правила перевезень будуть стосуватися усіх зон карантину. При цьому керівництво залізничних вокзалів, автостанцій та перевізники повинні не чекати особливих вказівок, а самотужки вивчити інформацію та роз’яснити своїм працівникам.

Постанова Кабміну щодо обмеження у громадському транспорті для невакцинованих пасажирів набрала широкого розголосу. Зокрема, заговорили про те, що це стане порушенням Конституції. Про це сайту UBR заявив експерт з конституційного права Центру політичних реформ Олександр Марусяк. За його словами, мова йде про можливе порушення статті 33. Вона гарантує громадянам України свободу переміщення.

Наскільки ефективно спрацює нововведення на Волині – побачимо вже незабаром. Однак про те, що штрафів за порушення карантинних обмежень від правоохоронців значно побільшає, факт беззаперечний.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Волинь, Україна
В тему

Останні матеріали