У Польщі перекинувся мікроавтобус з нелегалами: є постраждалі, затримали водія-українця

У Великопольському воєводстві перекинувся мікроавтобус з нелегальними мігрантами, водієм якого виявився українець.
Мігранти їхали до західного кордону країни, - інформує RMF24.
Аварія сталася на 122-му км автомагістралі А2 за розв’язкою Бук. Автобус був із чеськими реєстраційними номерами та використовувався для доставки товарів і не був пристосований для перевезення людей.


Як розповів представник Великопольської поліції Анджей Боровяк, у транспорті перебувало 15 іноземців, які не мали документів. Їх щільно розмістили у вантажному просторі автобуса.
Чотирьох постраждалих в результаті аварії госпіталізували з травмами голови, ніг та грудей. На місці аварії залишилися12 осіб, які подорожували автобусом. Дітей серед них немає.
Як було встановлено, в автобусі перевозили переважно громадян Іраку та Туреччини. Всі вони хотіли потрапити до Німеччини.
Водій автобуса втік з місця ДТП, але його затримали. Він - громадянин України. Тривають пошуки ще однієї людини.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.