19 Жовтня 2021
Новини

У Луцьку - аварія на одній з найбільших котелень: які будинки залишилися без тепла

У Луцьку - аварія на одній з найбільших котелень: які будинки залишилися без тепла

У Луцьку сталася аварія на одній з найбільших котелень міста, що знаходиться на вулиці Карбишева.

Як розповів речник ДКП "Луцьктепло" Антон Безносиков, це трапилося в ніч на 19 жовтня, - інформує Суспільне.

Котельня надає послуги з гарячого водопостачання та опалення у багатоквартирні будинки на 33-му, 40-му і 55-му мікрорайонах Луцька.

Зі слів речника, наразі аварію вдалося локалізувати, працівники працюють над тим, щоб відновити попередні параметри роботи. Не працює наразі котельня на вулиці Рамковій, 20. Зі слів Антона Безносикова, там теж стався порив, роботи з його ліквідації тривають. Загалом в місті зараз працюють три аварійні бригади "Луцьктепла".

"Без послуг також залишається центральний тепловий пункт на Соборності, 24. Його роботу зможемо відновити після ліквідації витоку. В районі ЛПЗ не працюють два пункти: на Даньшина, 10 та на Гнідавській, 65 а. Там зараз завершуємо монтаж насосного обладнання", – розповів речник.

Від початку опалювального сезону в Луцьку сталося 28 поривів на теплових мережах. Як розповів Антон Безносиков, станом на 19 жовтня майже 200 луцьких багатоповерхівок вже опалюються, більше 500 – досі без тепла.

"Протягом двох днів плануємо забезпечити теплоносієм усі 100% багатоповерхівок у Луцьку. Але є і трапляються витоки, тому не виключаємо складнощі, які можуть виникнути в деяких будинках", – додав речник ДКП "Луцьктепло".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, опалення
В тему