15 Жовтня 2021
Новини

У місті на Волині на кладовищі катують тварин

У місті на Волині на кладовищі катують тварин

З початку вересня на кладовищі у Нововолинську місцеві почали зауважувати різні окультні речі. А випадок, який трапився зовсім нещодавно просто не вкладається в голові: невідомі, ймовірно ті ж, що розкладали свічі та малювали містичні малюнки на асфальті, закатували та вбили собаку, що мешкав в хаті поблизу цвинтаря.

Про це розповідає БУГ.

Неподалік кладовища в Нововолинську вбили пса на кличку Лорд. А через деякий час – і кота, що гуляв тут. 

«Це сталось вночі. Ці нелюди вдерлись на подвір'я, взяли тряпку на порозі, задушили мого Лорда. Окрім цього у собаки до живота була прив’язана свічка та випалені органи», – розповідає власниця тварини.

Зазначається, що собака жив неподалік кладовища близько семи років, сусіди та мешканці району добре знали його та не могли повірити, що таке могло відбутись.

13-го жовтня, ввечері стало відомо про ще один випадок жорстокого поводження з тваринами – біля кладовища невідомі задушили кота. Тіло тварини знайшли з обмотаною навколо шиї стрічкою, розрізаним животом та з випаленими органами.

У обох випадках люди викликали патрульну поліцію, яка фіксувала факти правопорушення.

За словами жителів ближніх будинків, на кладовищі ввечері, час від часу, можна помітити запалені свічки на стежках, кістки та невідомі символи. Кати руйнують пам'ятники – спалюють, прибивають цвяхом до них мишей.

Людям моторошно залишатись у будинках, адже від дій окультистів холоне кров.

«Сьогодні вони вбили та закатували тварину, завтра це може бути – людина», – кажуть мешканці.

Нововолинці просять правоохоронців та місцеву владу звернути увагу на цю нечувану ситуацію, та вжити відповідних заходів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кладовище, знущання над тваринами, нововолинськ
В тему