13 Жовтня 2021
Новини

Чому в Луцьку затримується початок опалювального сезону

Чому в Луцьку затримується початок опалювального сезону

У Луцьку через аварії на трубопроводах затримується початок опалювального сезону.

Про це інформують у «Луцьктеплі».

Зазначають, що 12 жовтняпрацювала з 43 котелень працювала лиш 31. Тепловою енергією забезпечили 16 з 21 лікарняних закладів, 37 дошкільних навчальних закладів з 40, теплоносій подали до вводів більшості шкіл.

Темпи підключення об’єктів соціальної сфери сповільнилися, бо основні сили підприємства нині задіяні на ліквідації поривів, що утворилися при пуску.

Витоки зафіксували:

проспект Відродження, 22;
проспект Відродження, 32;
проспект Волі, 14;
проспект Волі, 25;
вулиця Щусева, 16;
вулиця Щусева, 18;
проспект Молоді, 6;
проспект Грушевського, 4а;
вулиця Писаревського, 13а;
вулиця Декабристів, 16;
вулиця Софії Ковалевської, 23;
вулиця Коперніка, 1;
вулиця Степана Бандери, 24;
вулиця Конякіна, 11;
бульвар Дружби Народів, 5;
вулиця Цукрова, 5;
вулиця Січова, 1а;
Київський Майдан, 1.

Станом на 13 жовтня в роботі усі котельні, які надають послугу з постачання теплової енергії до об’єктів соціальної сфери, окрім однієї на вул. Ранкова, 20а.

Зокрема, послугою забезпечено всі лікарняні заклади, окрім двох. Це Міська поліклініка №2 на просп. Відродження, 13, де ДКП «Луцьктепло» готове опалювати приміщення, але послуга не надається у зв’язку із виконанням робіт із усунення несправності у роботі вузла комерційного обліку теплової енергії, а також Амбулаторія сімейної медицини на вул. Корольова, 3, де послуга не надається у зв’язку з поривом на тепловій мережі котельні на вул. Ранкова, 20а.

Також до кінця дня очікується підключення до послуги з постачання теплової енергії усіх дитячих садочків, окрім ДНЗ на вул. Корольова, 1, де тепла немає через порив, описаний вище.

На ранок 13 жовтня без можливості отримання теплової енергії у зв’язку з витоками на теплових мережах залишалося 3 школи. Впродовж дня аварійною бригадою було ліквідовано витік на вводі теплової мережі в ЗОШ №17 на вул. Щусева, 7, а без опалення залишаються ЗОШ №16 на вул. Корольова, 7а та ЗОШ №22, що не отримує послугу через витік на мережі на просп. Відродження, 32.

Наразі підприємство фокусує увагу на ліквідації пориву на вул. Цукрова, 5, що дасть можливість відновити роботу котельні на вул. Ранкова, 20а та забезпечити послугою Амбулаторію сімейної медицини, школу та дитячий садок мікрорайону Вересневе. А також на витоках на вул. Софії Ковалевської, 23, вул. Декабристів, 16, де нині тривають підготовчі роботи з ліквідації витоків на теплових мережах, та вул. Дружби Народів, 5, де розпочалися земляні роботи.

Для ліквідації даних витоків для зайнятих при виконанні робіт працівників 15 і 16 жовтня організовано додаткові робочі дні.

ДКП «Луцьктепло» підтримує постійний контакт з головами ОСББ, які з розумінням ставляться до рішення про першочергове надання послуги з постачання теплової енергії об’єктам соціальної сфери та не відчувають критичної необхідності включення опалення в житлових будинках найближчими днями.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, опалення
В тему

Останні матеріали