У Камінь-Каширській ТГ - найвищий рівень захворюваності коронавірусом в області. Тут загальнообласний показник за останній тиждень перевищений у два з половиною рази.
Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Наталія Янко, - пише ІА "Волинські новини".
У Володимир-Волинській та Зимненській громаді рівень захворюваності у три рази вищий, ніж загальнообласний, а в Маневицькій - вдвічі. Тому на згаданих територіях впровадять додаткові обмеження, аби стабілізувати й локалізувати процес.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
За словами Янко, запровадять перевірки, які доручать проводити як поліції, так і Держпродспоживслужбі. До слова, головна санлікарка області повідомила, що у Камінь-Каширській громаді - найнижчий показник охоплення щепленнями громадян (лиш 7,4%).
Вона додала, що у закладах освіти Камінь-Каширської та Володимир-Волинської громад реєструють найбільше спалахів як серед персоналу, так і серед учнів. Саме тому 12% закладів перевели на дистанційну форму навчання.
Нагадаємо, на Волині стрімко зросла смертність від COVID-19. За останню добу від небезпечного захворювання померло 15 мешканців області.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.