У Горохові вагітна школярка вкрала мобільний телефон у жінки з інвалідністю.
Про це йдеться у рішенні Горохівського районного суду.
Крадіжку дев'ятикласниця здійснила 14 лютого 2020 року приблизно о 14:30 біля входу в аптеку «Подорожник», що на вулиці Шевченка, 16.
У судді підозрювана свою вину визнала та просила її суворо не карати. Потерпіла повідомила, що претензій до школярки не має та покладається на рішення суду.
Суд врахував той факт, що учениця на момент вчинення злочину була вагітною, а тепер має на утриманні малолітню дитину, та оштрафував її на 850 грн. Також школярка повинна сплатити 785 грн за проведення судової товарознавчої експертизи.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Стало відомо про загибель захисника Василя Заремби з Волині
18 Червня 2026
Реклама





