25 Вересня 2021
Новини
У Башкирії селяни налякалися випромінювання 5G і трактором знесли вежу мобільного зв'язку
Люди не дозволяли встановлювати вежу.
Мешканці одного з сіл Башкирії злякалися "випромінювання" 5G з вежі стільникового зв'язку.
Про це повідомляє Тelegram-каналі "Випускайте Кракена!".
На знімках, які опублікував канал, видно, що трактор зніс вежу стільникового зв'язку одного з операторів.
За словами людей, вони не давали свого дозволу на встановлення вишки. Утім, вони дуже непокояться за власне здоров'я. Саме тому орендували трактор, аби той повалив металеву конструкцію. А потім зламали вишку.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
У Луцьку встановлять 6 гучномовців на світлофорах
19 Червня 2026
москву знову масовано атакують дрони
19 Червня 2026
З початку повномасштабки понад 400 постраждалих чоловіків і жінок розповіли про зґвалтування росіянами, – генпрокурор
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Реклама





