12 Вересня 2021
Новини

Відпочинок в Єгипті подешевшає: коли саме

Відпочинок в Єгипті подешевшає: коли саме

В Єгипті  з 1 листопада 20021 планують ввести  мінімальні ціни на розміщення в чотири- і п'ятизіркових готелях. Доба проживання в чотиризірковому обійдеться мінімум 28 доларів, а в п'ятизірковому – 40 доларів.

За словами міністра туризму Халеда аль-Анані, такі нововведення дозволять подолати нелегальну конкуренцію між готельєрами. Про це пише видання RemoNews.

На сьогодні в готелях Єгипту працюють спеціальні комісії, які перевіряють рівень сервісу та його відповідність заявленим зіркам.

Міністр туризму зазначив, що уряд допомагає відновитися сектору туризму і надає галузевим підприємствам пільги. Так, влада знизила ціни на обслуговування літаків в аеропорту на 20-50% і зробили знижки на авіапальне до квітня 2022 року.

Крім того, влада планує запустити внутрішні рейси між курортами Хургада і Шарм-ель-Шейх і популярними туристичними визначними пам'ятками Єгипту. Авіаквиток туди-назад обійдеться у 99 доларів.

Також Халед аль-Анані зазначив, що зараз українці приносять основний дохід в'їзного туризму.

"Україна – основне джерело виїзного туризму для Єгипту з початку відновлення поїздок. Є також туристи з Білорусії, Саудівської Аравії, Росії, останнім часом і з Німеччини, Казахстану, Польщі", – сказав міністр.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, єгипет, туризм
В тему