Володимир Зеленський планує поїхати у США наприкінці вересня.
Про це повідомив речник голови держави Сергій Никифоров, - пише РБК-Україна.
«Готуємо візит до Нью-Йорка», – сказав Никифоров.
Він наголосив, що Зеленський їде до США, аби взяти участь у засіданні Генеральної асамблеї ООН, яка 14 вересня відкриє свою 76-у сесію.
Загальні дебати Генасамблеї ООН пройдуть 21-27 вересня.
Нагадаємо, наприкінці серпня – на початку вересня Зеленський перебував із робочим візитом у США, в рамках якого, зокрема, зустрівся з президентом Джо Байденом.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Зеленський написав листа путіну: головне
5 Червня 2026
Зеленський дав тиждень на контракт щодо Patriot
3 Червня 2026
Реклама





