5 Серпня 2021
Новини

Літали в Крим: арештували 13 російських літаків

Літали в Крим: арештували 13 російських літаків

На 13 повітряних суден авіаперевізника Росії суд наклав арешт.

Їх використовували для перевезення пасажирів з та до закритого Україною пункту пропуску "Сімферополь-авіа", - інформує прокуратура АР Крим.

Досудове розслідування встановило неодноразове порушення російських авіакомпаній, адже вони здійснювали регулярні рейси на окуповану територію.

Зазначається, що у період з 2019 року і по теперішній час, в порушення норм міжнародного та українського законодавства, авіаперевізником незаконно використовуються 13 пасажирських літаків марки Airbus для переправлення осіб через державний кордон України, а на його офіційному вебсайті здійснюється безпосередній продаж квитків до окупованого РФ півострова.

Однак, наразі відомо, що не менш ніж 37 російських авіакомпаній здійснюють регулярні авіаперевезення на окупований півострів.

В рамках цього кримінального провадження раніше наклали арешт на 211 повітряних суден.  

Здійснення перельотів російськими (переважно) авіакомпаніями Україна розглядає як порушення норм міжнародного права, дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою кримінальну відповідальність.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: крим, росія, літак, авіація, суд, Україна
В тему