2 Серпня 2021
Новини

Як рекомендують відсвяткувати День Незалежності

Як рекомендують відсвяткувати День Незалежності

Цьогоріч українці святкуватимуть 30-ту річницю Дня Незалежності. 

В Україні планують понад 150 святкових заходів, які триватимуть від 22 до 24 серпня. Але через поширення небезпечного штаму "Дельта" слід дотримуватися карантину. Про це повідомив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час виступу на форумі "Україна 30".

Передусім, Віктор Ляшко закликав громадян вакцинуватися від коронавірусу, щоб зробити святкування Дня Незалежності безпечним з точки зору епідемії.

"Звертаюся до всіх українців: зробіть маленький вклад в безпечне в епідемічному відношенні святкування Дня Незалежності. Зверніться до свого сімейного лікаря, визначте час, дату і місце проведення вакцинації, зробіть щеплення вакцинами, які є сьогодні в Україні і дозволені до використання ВООЗ", - заявив Ляшко.

У МОЗ радять українцям у разі появи симптомів ГРВІ (кашель, нежить, біль у горлі, чхання, підвищення температури тіла) або коронавірусу, утриматися від відвідування будь-яких масових заходів. Також не рекомендується відвідувати місця масового скупчення людей, особливо в закритому приміщенні.

Особам з групи ризику взагалі слід утриматися від масових заходів. Крім того, усім, хто піде на святкування слід дотримуватись дистанції у 1,5 м, одягати маску, мити чи дезінфікувати руки.

Голова МОЗ радить утриматися від вживання алкогольних напоїв під час проведення святкових заходів, оскільки це може призвести до нехтування протиепідемічними нормами.

"Не вживайте алкогольних напоїв. Алкоголь - зло сам по собі. Але велика кількість алкоголю - це зневажання надалі чітких прописаних протиепідеміологічних норм. Тому – жодного алкоголю під час проведення святкових заходів", - наголосив Ляшко.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус, день незалежності, Надзвичайні події, карантин
В тему