1 Серпня 2021
Новини

Бандерштат-2021: оголосили повну програму музичної та гутіркової сцени

Бандерштат-2021: оголосили повну програму музичної та гутіркової сцени

6-8 серпня 2021 року у селі Рованці поблизу Луцька відбудеться 15-й ювілейний «Бандерштат». Фестиваль присвячений 30-й річниці Незалежності України.

«Бандерштат-2021» відбудеться за підтримки Українського культурного фонду у межах програми «Знакові події історії України».

Цього року на «Бандерштаті» виступатимуть українські музиканти: Бумбокс, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, ТНМК, Олександр Положинський, KARNA, Жадан і собаки, Саша Чемеров, Фіолет, Один в каное, Mad Heads, DAKH DAUGHTERS, ФлайzZzа, Серцевий напад, Широкий лан, MARMUR, Цвях.

Особливістю події буде гутіркова сцена, яка передбачає виступи авторитетних для молоді письменників, поетів, культурних, громадських діячів, українських військових, науковців, політиків, ветеранів УПА та учасників бойових дій на Сході України.

Спеціально для фестивалю буде відзнятий ролик про українців – відвідувачів і учасників фестивалю, які народжені у 1991 році й за 30 років Незалежності сформувалися як успішні фахівці та свідомі громадяни. Також «Бандерштат» випустить серію подкастів про історичних постатей, які вплинули на становлення незалежності, а ще серію інтерв’ю з артистами про незалежну українську музику.

Для того, щоб молоде покоління глибше розуміло історію краю, своєрідною родзинкою фесту стане історична реконструкція. Завдяки локації «алея громадських організацій» фестивалю, команді проєкту вдається долучити молодь та населення загалом до громадського життя. А дитяче містечко пропагує сімейні цінності.

Невід’ємною складовою «Бандерштату» стали масові флешмоби за участю гостей фестивалю. За допомогою сотень відвідувачів було сформовано слова «Бандера», «УПА», «ПТН-ПНХ», «Перемога», «UA», «FREE». У 2021 році планується  масштабний нічний флешмоб з ліхтариками «Незалежні».

Однією із соціальних місій «Бандерштату» є відкритість для людей з інвалідністю. Захід створює умови для соціальної адаптації учасників бойових дій на Сході України, які мають право скористатись безплатним входом. Так само вільний вхід на територію фестивалю мають діти до 12 років у супроводі батьків.

«Бандерштат» – єдиний триденний фестиваль, який з 2007 року виховує покоління незалежних молодих патріотів на принципах демократії та рівності прав. Ще однією унікальною особливістю «Бандерштату» є те, що фестиваль безалкогольний, а відтак доступний і комфортний для безпечного дозвілля усією родиною, підтримує принципи здорового способу життя. «Бандерштат» – знакова подія для України.  За роки проведення захід відвідало близько 125 000 тисяч українців та іноземних гостей. Активності онлайн-Бандерштату налічують 1 111 509 переглядів.

 

Погодинна програма літературної та гутіркової сцени вже на сайті

http://bandershtat.org.ua/

Нагадуємо, що у продажу є не лише абонементи на усі дні фестивалю, а й одноденні та дводенні квитки:

6 серпня (п‘ятниця) – 300 грн

7 серпня (субота) – 500 грн

8 серпня (неділя) – 500 грн

6-7 серпня (п‘ятниця та субота) – 700 грн

7-8 серпня (субота та неділя) – 850 грн

Абонемент на усі дні (з 6 по 8 серпня) — 1000 грн

 Купуй квитки за посиланням:

http://bandershtat.org.ua/kvytky/

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, Таблоїд, фестиваль
В тему