31 Липня 2021
Новини

У Єгипті масово закривають готелі та проводять перевірки

У Єгипті масово закривають готелі та проводять перевірки

У Єгипті, готелях популярних курортів Шарм-ель-Шейха і Хургади,  проводять посилені перевірки. Внаслідок цього багато готелів закривають і припиняють приймання туристів.

Відомо, що з 30 липня готелі в Шарм-ель-Шейху більше не приймають відпочивальників, а з 7 серпня закриються повністю після від'їзду останніх гостей. На сайті booking.com бронювання в деяких готелях Єгипту вже неможливе. 

Що відомо про перевірки в готелях Єгипту

Раніше міністерство туризму Єгипту направило інспекції в готелі, ресторани і туристичні кафе по всій країні, щоб перевірити якість туристичних послуг. Вони проводять перевірку з дезінфекції приміщень, безпеки продуктів харчування тощо.

У липні перевірки посилилися, оскільки відновили чартерні рейси з Росії до Єгипту. Помічник міністра туризму Абдель-Фаттах аль-Ассі заявляв, що міністерство готувало запобіжні заходи у всіх готелях і туристичних локаціях для прийому туристів у літній сезон.

До цього у 25 готелях Єгипту виявили порушення. 17 ресторанів не пройшли перевірку, і їх оштрафували на 250 доларів.

Як проходять перевірки в готелях Єгипту

У готелях курорту перевіряють дотримання гігієни та протиепідемічних заходів: дезінфекція коридорів, номерів, ліфтів, сходів, дверей і ручок. Крім того, інспектори проводять перевірку на кухнях, у магазинах, ресторанах та кафе.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, єгипет, готелі, відпочинок
В тему