В американському місті Сан-Дієго (штат Каліфорнія) близько 45 тисяч людей залишилися без світла через білку, яка зачепила лінію електропередач.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Повідомляється, що без світла залишилися місцеві лікарні і магазини, всього в результаті дії білки постраждали близько 45 тисяч осіб.
На усунення неполадки спеціальним службам знадобилася одина година.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама





