Мер французького містечка Мон-де-Марсан Шарль Дайо з'їв щура після того, як програв парі щодо гри французького клубу "ПСЖ" з іспанською "Барселоною".
У першій грі французька команда обіграла "Барселону" з рахунком 4:0, і Шарль Дайо перед грою заявив, що з'їсти щура, якщо іспанцям вдасться пройти далі.
У повторному матчі "Барселона" не залишила каменя на камені від "ПСЖ" розгромивши французів з рахунком 6:1 і пройшла далі. Таким чином мер Мон-де-Марсан програв спір, і як людина слова, виконав свою обіцянку.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Реклама







