На Львівщині 10 липня змії вкусили трьох людей.
Серед яких - 13 річна дівчинка з села Свидник Дрогобицького району, - інформують у департаменті цивільного захисту ЛОДА.
Дитину госпіталізували у Турківську центральну районну лікарню з укусом у праву ногу.
До цієї ж лікарні близько 20:00 год госпіталізували 41-річну мешканку с. Карпатське Стрийського району. Змія вкусила жінку у праву стопу.
Від укусу плазуна постраждала 34-річна львів'янка. Її, як і інших потерпілих, змія вкусила у праву стопу. Жінку госпіталізували до Перемишлянської центральної районної лікарні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
Сьогодні, 15:13
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
На Львівщині викрили мільйонну оборудку у військовій частині
12 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Убивство Парубія: підозрюваному продовжили запобіжний захід
25 Травня 2026
Реклама







