У Чорногорії за відверту фотосесію на автодорозі Котор-Троїця оштрафували трьох українок.
Про це пише "Європейська правда".
У Будві суддя оштрафував українок на 450 євро кожну за порушення Закону про громадський порядок.
Дівчатам від 19 до 21 року. Відомо, що їх затримала поліція міста Котор 8 липня близько 15:00.
Вони зняли одяг та оголені робили фотографії в громадському місці. Дівчата біля 10 хв позували на асфальтовій дорозі, знімаючи фото та відео.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Що дивляться українці: серіали, які зараз у центрі уваги
18 Червня 2026
У Вроцлаві викрали двох молодих українців
11 Червня 2026
Українці масово виїжджають з Польщі
8 Червня 2026
Українцям можуть заблокувати ID-паспорт
22 Травня 2026
Українські заробітчани масово виїжджають з Польщі
22 Травня 2026
Реклама







