9 Липня 2021
Новини

Медведчуку продовжили домашній арешт

Медведчуку продовжили домашній арешт

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту народному депутату від "Опозиційної платформи – За життя" Віктору Медведчуку до 9 вересня.

Зазначимо, що загалом засідання суду тривало близько 13 годин. Воно розпочалося у четвер орієнтовно о 9:30 і завершилося після 22:00. Суддя оголосив вердикт.

Прокурори закликали суд продовжити Медведчуку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 9 вересня 2021 року.

Вони аргументували вимог щодо подовженням терміну досудового розслідування у справі Медведчука до 11 листопада, а також потребою в “проведенні великої кількості слідчо-розшукових дії” (допитів свідків, судових експертиз тощо).

Адвокати Медведчука наполягали на відсутності “ризиків” (зокрема ризику впливу Медведчука “на решту учасників кримінального провадження”). Захист закликав суд відмовити в задоволенні клопотання про продовження домашнього арешту.

Сам Медведчук назвав рішення ”незаконним” і “політичним“. Рішення планують оскаржувати.

Нагадаємо, Віктор Медведчук підозрюється у державній зраді і замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій Росією території Криму.

Йдеться про підозру за двома статтями — 111 (державна зрада) та 438 (готування до розграбування національних цінностей на окупованій території) Кримінального кодексу України.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: віктор медведчук, суд, арешт
В тему