У Яремче з отруєнням госпіталізували групу 17-річних підлітків з Житомирщини, які приїхали відсвяткувати шкільний випускний.
Вони жили в готелі в Микуличині. Діти їли шашлик, доїдали привезені з собою з дому продукти та пробували страви з меню садиби, - пише ТСН.
12 випускників і один із супроводжуючих отруїлися, але що саме стало причиною цього, покаже експертиза продуктів.
Фахівці Держпотребслужби на Прикарпатті вже відібрали їхні зразки. Результати будуть наступного тижня.
Начальник відомства Віталій Фіглевській додав, що керівники групи випускників допустили вживання продуктів, які були привезені ще з Житомирщини або куплені дорогою до Карпат, і зберігалися більше доби без холодильника.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
Мешканець Полтавщини отруїв морпіха на замовлення рф
11 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
На Одещині росіяни зруйнували відділення лікарні
29 Квітня 2026
У Нововолинську обікрали лікарню: що винесли
24 Квітня 2026
В Івано-Франківську - стрілянина між водіями
23 Квітня 2026
Реклама







