Про це повідомив Анатолій Родзинський.
Це сталося 29 червня. Нападники зняли все на відео й у підписі зазначили, що в пляшці була сеча.
Як зазначив Родзинський, це зробили активісти праворадикальної організації "Традиція і порядок" нібито на замовлення керівництва Харкова.
У дописі Родзинський додав, що за це їм може загрожувати 4-5 років в'язниці.
В організації ніяк не коментували цей інцидент, але відреагували. Зазначили, що депутат любить піаритись, тому, ймовірно, що він сам себе облив.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
На Київщині депутат фотографував сідниці колег під час гімну
12 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Харківщину масовано обстріляли росіяни, є загиблі
9 Червня 2026
Реклама





