24 Червня 2021
Новини

ЄС ввів нові санкції проти Білорусі: які галузі це зачепило

ЄС ввів нові санкції проти Білорусі: які галузі це зачепило
Рада Євросоюзу ввела нові секторальні санкції проти Білорусі, які стосуються нафтової галузі, калійних добрив (обмеження на торгівлю) і тютюнової промисловості (обмеження на торгівлю товарами для виготовлення тютюнових виробів).

Санкції проти економіки Білорусі ввели 24 червня через репресії проти опозиції, журналістів і через примусову посадку літака для затримання колишнього редактора телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича, - інформує пресслужба ради ЄС.

Білорусі не можна продавати й товари подвійного призначення, які можуть бути використані у військових цілях, а також технології та програмне забезпечення для моніторингу або перехоплення інтернету і телефонного зв'язку.

Санкції торкнулися і банківського сектору: Європейському інвестиційному банку заборонено фінансувати державні проєкти Білорусі, а також обмежують доступ уряду країни та фінансових організацій до ринків Євросоюзу.

Нагадаємо, з жовтня минулого року ЄС поступово вводить обмеження проти Білорусі через фальсифікацію президентських виборів в країні, залякування і жорстокі репресії щодо мирних демонстрантів тощо.

Наразі ЄС запровадив санкції щодо 166 фізичних та 15 юридичних осіб.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: євросоюз, білорусь, санкції
В тему