16 Червня 2021
Новини

Для українців, які повертаються з-за кордону, скасували вимогу наявності тесту на COVID

Для українців, які повертаються з-за кордону, скасували вимогу наявності тесту на COVID

Через перехід України в "зелену" зону Кабмін скасував вимогу про наявність негативного тесту на коронавірус або самоізоляції для українців, які повертаються з-за кордону.

Це стосується й іноземців з правом постійного проживання в Україні, - пише Урядовий портал.

У повідомленні зауважують, що українці безперешкодно можуть перетинати КПВВ. 

Відтепер навіть не потрібно буде встановлювати мобільний застосунок "Вдома" при поверненні з-за кордону до України. Таке рішення прийняли Мінцифри з МОЗ.

Громадянам інших країн для в’їзду і далі обов’язково мати страховий поліс, що враховує і випадок захворювання на COVID-19, а також негативний тест або довідку про повний курс вакцинацїі:

  • негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше 72 годин до перетину кордону;негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону)
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію.
  • уточнюється, що у разі повернення на території України іншого рівня епідемічної небезпеки замість нинішнього "зеленого" вимога тесту або самоізоляції повернеться, незалежно від країни прибуття.

Самоізоляція не буде вимагатися за наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого за 72 години до перетину кордону, або негативного експрес-тесту, або ж документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Надзвичайні події, кабінет міністрів
В тему