22 Травня 2021
Новини

У Рівному рятували сліпу на одне око собаку, яка тиждень жила із тілом господаря

У Рівному рятували  сліпу на одне око собаку, яка тиждень жила із тілом господаря

У Рівному кілька років тому подружня пара взяла сліпу на одне око собаку Джулі. На жаль,  нещодавно власниця померла, а за кілька тижнів і її чоловік. Відтак собака тиждень жила із тілом господаря у замкненій квартирі без води і їжі.

Про долю собаки пише ТСН.

Кілька років тому сліпу на одне око Джулю із притулку взяло подружжя, яке за кілька років, на жаль, майже одночасно померло. Після того, як помер власник, тварина була з ним у квартирі, допоки тіло господаря не знайшли. Сусіди ж кажуть, що з квартири жодних підозрілих звуків чи лаю чутно не було.

Зі слів сусідів, коли відчинили двері квартири, зрозуміли, що Джуля без води та їжі біля бездиханного господаря просиділа з тиждень.

"Вона вибігла, розповідають, не могла напитися води. Потім вона лежала. Дуже сумувала, вона плакала, але без сліз", - каже Ніла Вовчик, рівнянка.

Але раптом десь собака щезла. Сусіди хвилюючись за неї, почали її шукати. Невдовзі вона сама прийшла до будинку. Тоді зоозахисники її забрали і почали шукати Джулі нову родину.

"Наша Джуля дуже добра, мила, ласкава, дружелюбна з іншими тваринами і ми маємо велику надію, що вона потрапить до найкращої сім'ї", - зазначає зоозахисниця Іннеса Шишкіна.

І відгукнулося чимало людей. Але особливо перейнялася долею Джулі Світлана із Харкова. І от Джуля із Рівного збирається долати понад 800 кілометрів до своїх нових власників. Але і ця мандрівка була з пригодами: у метро з собакою категорично не пускали, потягом з Києва Джуля виїхати не змогла, бо, за правилами, треба викуповувати усе купе. Зрештою, поїхала вона автобусом.

Перший день у новій родині Джуля відсипалася з дороги, розповідає її нова власниця. А нині вона гордо прогулюється з хазяйкою парком.

Пані Світлана зізнається, що теж тішиться чотирилапою. Розповідає, що Джулі дійсно дуже добра, компанійська і ласкава.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, рівне, тварини
В тему