В Енегродарі 6-річну дівчинку вкусила гадюка. Дитина - у реанімації.
Їй ввели ін'єкцію та зробили детоксикацію після отрути, - пише ТСН.
Відомо, що це трапилося на природі. Дитячий будинок сімейного типу виїхав на відпочинок. Поки дорослі займалися побутовими справами, діти побачили на дереві змію. Вони посперечалися, чи хтось зможе до неї доторкнутися. І тільки дівчинка потягнула руку до гадюки, як та її вкусила за палець.
Дитину доправили до реанімації у важкому стані. Нині її стан покращився. Лікарі зазначають, що набряк у динаміці зменшився, а також немає напруги м'язового шару.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель воїна з Волині Олега Москалюка
Сьогодні, 10:13
У Запорізькій області загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
23 Червня 2026
Атака на Запоріжжя: зросла кількість жертв і постраждалих
22 Червня 2026
росіяни вночі вдарили дронами по Запоріжжю
17 Червня 2026
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
15 Червня 2026
Реклама







