Харківська, Хмельницька та Чернігівська області можуть вийти з "червоної" зони, адже епідемічна ситуація вже 6 тиждень стабілізується.
Про це на селекторній нараді розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль, - пише ОП.
За словами Шмигаля, нині 6 регіонів залишаються у "червоній" зоні.
Після відповідного засідання вище згадані області можуть вивести з "червоної" зони. Відомо, що наразі в них усі показники відповідають критеріям.
Опісля в "червоній" зоні залишаться Сумська, Полтавська та Запорізька області.
До слова, в Україні хочуть прискорювати темпи вакцинації від COVID.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
На Хмельниччині розбився український Су-24, екіпаж загинув
17 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Харківщину масовано обстріляли росіяни, є загиблі
9 Червня 2026
На війні загинув військовий з Волині Юрій Макарук
8 Червня 2026
Реклама





