На Львівщину 26 квітня надійшла ще одна партія вакцин AstraZeneca та Pfizer.
Про це інформують у Львівській ОДА.
Відомо, що щеплення наразі отримають надзвичайники, прикордонники, працівники соцзахисту.
Відомо, що область отримала 1170 доз вакцини Pfizer та 21,6 тисячі доз AstraZeneca. Як зазначив, регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусу у Львівській області Олег Когут, тепер вакциною AstraZeneca будуть вакцинувати осіб 65+.
Охочі матимуть змогу записатись через своїх сімейних лікарів та отримати свою дозу вакцини.
Когут додав, що також вакцинуватимуть людей, які не були щеплені у першому та другому етапах.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
На Львівщині викрили мільйонну оборудку у військовій частині
12 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Убивство Парубія: підозрюваному продовжили запобіжний захід
25 Травня 2026
$16000 за відстрочку: на Львівщині ДБР викрило військового, який оформлював фіктивні документи
19 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
У Львові Садового облили невідомою рідиною
15 Травня 2026
Реклама







