У Варшаві українець, який захворів на COVID, порушив самоізоляцію.
Відомо, що його відправили у спецбудинок для проходження самоізоляції, - інформує видання "in Poland".
Зазначаюь, що 43-річнийчоловік намагався втекти кілька разів.
До Польщі він прилетів з Києва. Йдеться, що українець створював проблеми з самого початку перебування в ізоляторі.
Після втечі, медперсонал негайно повідомив поліцію. Правоохоронці встановили, що чоловік замовив таксі та поїхав до орендованої квартири. Потім він вирушив за покупками до кіоску неподалік. Його затримали.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
У Вроцлаві викрали двох молодих українців
11 Червня 2026
Українці масово виїжджають з Польщі
8 Червня 2026
У Польщі заявили, що Зеленський має вибачитись за присвоєння імені Героїв УПА підрозділу ССО
1 Червня 2026
США перекинуть у Польщу 5000 військових
22 Травня 2026
Українські заробітчани масово виїжджають з Польщі
22 Травня 2026
Реклама







