У Харківській області залишилося лише 27 ліжок з киснем.
Про це інформує місцеве видання Status Quo.
Відомо, що загалом в області є 1161 ліжко з киснем. А хворих на коронавірус, які перебувають у лікарнях регіону, - 3395.
У реанімаційних відділеннях знаходиться 213 людей, на апаратах ШВЛ - 160. Повідомляють, що наразі вже зробили 12949 вакцин від COVID.
Нагадаємо, Харківська область - на другому місці за кількістю нових випадків захворювання, а на першому - Київ.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
Харківщину масовано обстріляли росіяни, є загиблі
9 Червня 2026
На війні загинув військовий з Волині Юрій Макарук
8 Червня 2026
Реклама





