У Запоріжжі двом лікарям оголосили про підозру через смерть 9-місячної дитини.
Про це інформує прокуратура Запоріжжя. Вважають, що це сталося через професійну недбалість.
Відомо, що цю справу розслідують вже декілька років. Підозру лікарям оголосили 7 квітня. На них чекає суд.
До слова, інцидент стався в квітні 2018 року. В одній з лікарень міста, де її лікували, лікарі поставили неправильний діагноз, тому дитина померла за добу після госпіталізації.
Яке покарання чекає медпрацівників:
- їм загрожує 5 років позбавлення волі чи права займати певні посади.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
росіяни вночі вдарили дронами по Запоріжжю
17 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
15 Червня 2026
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
15 Червня 2026
Реклама







