На Донбасі 2 квітня бойовики 7 разів порушили режим тиші, в результаті чого один український військовий отримав поранення.
Про це інформують в Міноборони.
Відомо, що біля населеного пункту Новотошківське російські найманці відкрили вогонь з автоматичних станкових гранатометів.
А біля Гнутового та Пищевика окупанти застосували заборонені Мінськими домовленостями міномети 120-го калібру. Також вони вели вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Зазначають, що пораненому солдату надали допомогу.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
У СІЗО на росії Вікторії Рощиній зламали потиличну кістку
27 Травня 2026
Реклама







