На Харківщині побільшало випадків СОVID-19 серед дітей.
Повідомляють, що зафіксували другу смерть за три дні. Про це інформують в обласному лабораторному центрі МОЗ.
У Центрі додають, що це перші смерті серед дітей від коронавірусу за весь період.
Відомо, що немовля, яке померло, - з міста Бахмут. Дитина мала супутню хворобу – вроджені вади серця.
Зазначимо, що в Україні від СОVID-19 померло 20 дітей.
До речі, що на Харківщині за тиждень зареєстрували 6720 нових випадків СОVID-19.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
15 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
Реклама







