29 Березня 2021
Новини

Горохівські чиновники не хочуть віддавати автобус Луцькій райраді і вдалися до хитрощів

Горохівські чиновники не хочуть віддавати автобус Луцькій райраді і вдалися до хитрощів

У Горохові на території місцевого АТП автобус Yutong, який належить Луцькій районній раді, заблокували бруківкою.

Заступник голови Луцької районної ради Сергій Сівак разом із водієм приїхали у Горохів, щоб перевезти  автобус Yutong у Луцьк. Однак, їм цього не вдалося зробити. Сергій Сівак припускає, що автобус заблокували за вказівкою керівництва Горохівської міської ради, - повідомили у районній раді.

Після спілкування Сергія Сівака із міським головою Віктором Годиком та його заступником Олексієм Гайдуком, дійти порозуміння не вдалося. Горохівські чиновники апелювали до того, що із передачею центральної бібліотечної системи  на баланс громади вони чекали усе майно, в тому числі і автобус. Однак Луцька районна рада прийняла рішення – залишити автобус у своїй власності.

Нагадаємо, на сесії Луцької райради 12.02.21р. було прийняте рішення №4/17 про перелік об’єктів комунальної власності, які залишаються у власності ради.  Серед них і автобус Yutong. Рішенням №4/18 цей транспортний засіб було передано у господарське відання з постановкою на баланс районному комунальному підприємству  «Райтеплобуд».

Приймаючи таке рішення, депутати повважали, щоб автобус повинен слугувати усім 15 громадам Луцького району, а не лише окремо взятій горохівській, де більшість часу він простоював.

«Ми будемо звертатися у правоохоронні органи, оскільки ми маємо законні підстави володіти, використовувати та розпоряджатися майном районної ради», - резюмував Сергій Сівак.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, горохів, Фото, транспорт
В тему