28 Березня 2021
Новини

«Нас із сестрою ґвалтував дідусь», - Шерон Стоун відкрила сімейну таємницю

«Нас із сестрою ґвалтував дідусь», - Шерон Стоун відкрила сімейну таємницю

У своїй автобіографії The Beauty of Living Twice  63-річна акторка Шерон Стоун розповіла про пережите в дитинстві сексуальне насилля. Голлівудську зірку та її сестру Келлі ґвалтував дідусь.

Про це повідомляє The New York Times.

У своїх мемуарах зірка фільму "Основний інстинкт" виклала жахливі дитячі спогади. Шерон Стоун і її молодша сестра в юному віці пережили сексуальне насилля з боку дідуся. За словами зірки, вони з Келлі разом вирішили розповісти про те, що їх ґвалтував дідусь.

Сестри поділилися ідеєю з матір'ю, однак та була категорично проти розкриття інтимних сімейних подробиць на весь світ. Однак їм таки вдалося переконати неньку.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sharon Stone (@sharonstone)

"Коли я закінчила книгу, я три дні читала її мамі. У мене тоді був грип, я лежала в ліжку. І якось до мене прилягла мама. У нас відбулася півторагодинна розмова, яку я записала. Мені довелося переписати частину книги. Тоді я і вирішила присвятити книгу матері", – поділилася актриса.

Шерон Стоун зазначила, що в автобіографії The Beauty of Living Twice розповість не лише про пережиті зґвалтування дідуся, а й про те, як опинилася на межі життя та смерті через інсульт і перенесла 7-годинну операцію на головному мозку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, актор, згвалтування
В тему

Останні матеріали