15 Березня 2021
Новини

Оголосили весь список номінантів на «Оскар»-2021

Оголосили весь список номінантів на «Оскар»-2021

Американська кіноакадемія повідомила номінантів на цьогорічну премію «Оскар».

Ось повний список номінацій на "Оскар" 2021 року, - пише УП.

Найкращий фільм

  • "Батько" (The Father"),
  • "Юда і Чорний Месія" (Judas and the Black Messiah),
  • "Манк" (Mank),
  • "Мінар" (Minari),
  • "Земля кочівників" (Nomadland),
  • "Перспективна дівчина" (Promising Young Woman),
  • "Звук металу" (Sound of Metal),
  • "Суд над чиказькою сімкою" (The Trial of the Chicago 7).

Найкращий актор

  • Різ Ахмед, "Звук металу" (Sound of Metal),
  • Чедвік Боузман, "Чорне дно Ма Рейні" (Ma Rainey's Black Bottom), 
  • Ентоні Гопкінс, "Батько" (The Father"),
  • Гері Олдмен, "Манк" (Mank),
  • Стівен Юн, "Мінар" (Minari). 

Найкраща акторка

  • Віола Девіс, "Чорне дно Ма Рейні" (Ma Rainey's Black Bottom),
  • Андра Дей, "Сполучені Штати проти Біллі Голідей" (The United States Vs. Billie Holiday),
  • Кері Маллінган, "Перспективна дівчина" (Promising Young Woman),
  • Ванесса Кірбі, "Фрагменти жінки" (Pieces of a Woman),
  • Френсіс МакДорманд, "Земля кочівників" (Nomadland).

Найкращий актор другого плану

  • Саша Барон Коен, "Суд над чиказькою сімкою" (The Trial of the Chicago 7),
  • Даніель Калуя, "Юда і Чорний Месія" (Judas and the Black Messiah),
  • Леслі Одом-молодший, "Одна ніч в Маямі" (One Night in Miami),
  • Пол Рачі, "Звук металу" (Sound of Metal),
  • Лейкіт Стенфілд, "Юда і Чорний Месія" (Judas and the Black Messiah).

Найкраща акторка другого плану

  • Марія Бакалова, "Борат 2" (Borat Subsequent Moviefilm),
  • Гленн Клоуз, "Сільська елегія" (Hillbilly Elegy),
  • Олівія Колман, "Батько" (The Father"),
  • Аманда Сайфред, "Манк" (Mank),
  • Юн Ю Чжун, "Мінар" (Minari).

Найкращий режисер

  • Томас Вінтерберг, "Ще по одній" (Another Round),
  • Девід Фінчер, "Манк" (Mank)
  • Лі Ісаак Чун, "Мінар" (Minari),
  • Хлої Чжао, "Земля кочівників" (Nomadland),
  • Еміральд Феннел, "Перспективна дівчина" (Promising Young Woman).

Найкращий адаптований сценарій

  • "Борат 2" (Borat Subsequent Moviefilm),
  • "Батько" (The Father"),
  • "Земля кочівників" (Nomadland),
  • "Одна ніч в Маямі" (One Night in Miami),
  • "Білий тигр" (The White Tiger).

Найкращий оригінальний сценарій

  • "Юда і Чорний месія" (Judas and the Black Messiah),
  • "Мінарі" (Minari),
  • "Перспективна дівчина" (Promising Young Woman),
  • "Звук металу" (Sound of Metal),
  • "Суд над чиказькою сімкою" (The Trial of the Chicago 7).

Найкращий костюм

  • "Емма" (Emma),
  • "Манк" (Mank),
  • "Мулан" (Mulan),
  • "Піноккіо" (Pinocchio),
  • "Чорне дно Ма Рейні" (Ma Rainey's Black Bottom).

Найкраща музика до фільму

  • "П'ятеро однієї крові" (Da 5 Bloods),
  • "Манк" (Mank),
  • "Мінарі" (Minari),
  • "Новини з усього світу" (News of the World),
  • "Душа" (Soul).

Найкращий повнометражний документальний фільм

  • "Колектив" (Collective),
  • "Кріп-кемп" (Crip Camp),
  • "Агент кротів" (The Mole Agent),
  • "Мій учитель-восьминіг" (My Octopus Teacher),
  • "Час" (Time).

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: фільми
В тему