13 Березня 2021
Новини
В Одеській області діти масово отруїлися у шкільній їдальні
У смт Іванівка 11 березня зафіксували спалах кишкової інфекції в місцевій школі.
Про це інформує "Думская".
Загалом відомо про отруєння 8 дітей. Більшість постраждалих – учні початкової школи, які снідають і обідають в шкільній їдальні.
Після обіду в їдальні дітей з діагнозом ентероколіт госпіталізовано в інфекційне відділення Іванівської районної лікарні. Лікарі оцінюють їх стан, як середньої тяжкості.
Для того, щоб виявити причини інциденту, в харчоблоці взяли лабораторні проби, а співробітників їдальні перевіряють на предмет дотримання санітарних норм.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
22 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Мешканець Полтавщини отруїв морпіха на замовлення рф
11 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Побачила вві сні дитину і вдочерила дівчинку
9 Червня 2026
Реклама







