5 Березня 2021
Новини

США наклали санкції проти Коломойського

США наклали санкції проти Коломойського
Олігарх Ігор Коломойський потрапив під санкції США. 

Про це заявив держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен, - пише hromadske.

У заяві зазначається, що Коломойський, перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з 2014 по 2015 рік, брав участь у корупційних діяннях.

Блінкен каже, що вони підривали верховенство права і довіру української громадськості до демократичних інститутів і процесів урядування. Зокрема йдеться про використання Коломойським свого політичного впливу та офіційної влади для особистої вигоди. 

«Хоча нинішнє визначення базується на діях у час його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння поточними безнастанними спробами Коломойського підірвати демократичні процеси й інституції в Україні, що становить серйозну загрозу для її майбутнього», — наголошує держсекретар.

Окрім самого Коломойського, під санкції потрапили найближчі члени його родини: дружина Ірина, донька Анжеліка та син Ізраїль Цві Коломойський. 

У Держдепі наголошують, що такий крок робить Ігоря Коломойського та його сім’ю «неприйнятними для в'їзду до США».

«Це рішення підтверджує прагнення США підтримувати реформи політичного, економічного та судового секторів, які є ключовими для євроатлантичного шляху України. США продовжують підтримувати всіх українців, чия робота рухає реформи вперед», — йдеться в заяві.

Блінкен додав, що його відомство і надалі використовуватиме подібні повноваження й інструменти, щоб «сприяти відповідальності корумпованих суб'єктів у цьому регіоні та в усьому світі».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ігор коломойський, Корупція, сша
В тему

Останні матеріали