1 Березня 2021
Новини

У Луцьку вчителька безкоштовно допомагає підготуватися до ЗНО

У Луцьку вчителька безкоштовно допомагає підготуватися до ЗНО

Вчителька із Луцька Лідія Гонтар готує випускників до зовнішнього незалежного оцінювання у бібліотеці для юнацтва. Жінка каже: вона – вчителька-волонтерка, і вже другий рік безплатно готує до ЗНО з історії України.

Про це повідомляє Суспільне.

Матеріал, каже Лідія Гонтар, згрупувала у 15 занять. Вчителька говорить: закохана в працю з дітьми, то подобається переконувати школярів, що історія – це не трагічно і не сумно. Лучанка займається з учнями раз на тиждень упродовж години та постійно на зв’язку онлайн через мобільні додатки.

Школярі Максим Решотка і Марта Коломієць цьогоріч здаватимуть історію України. Обоє прийшли на безплатні заняття, аби, кажуть, «підтягнути» знання. Кажуть: сподобалася викладачка, яка доступно пояснює інформацію та відкриває цікаві факти, які не дає підручник.

Вчителька Лідія Гонтар – із родини вчителів і любить працювати з дітьми. Коли торік вперше шукала приміщення для безплатних занять, звернулася до керівництва обласної юнацької бібліотеки. Директорка книгозбірні Алла Єфремова розповідає: другий рік діє проєкт «Щасти на ЗНО», де в його рамках навчалися до 30 учнів.

Завідувачка центру ЗНО і моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко розповіла: цьогоріч очікують на велику кількість зареєстрованих учасників на історію. Каже: історія залишається напівобов’язковою, а математика стає обов’язковим предметом.

За популярністю серед предметів на ЗНО, історія України – на другому місці у волинян, розповіла Алла Корнейко.

Тест з історії налічує 60 завдань, що відповідають шкільній програмі. Перші тридцять обов’язкові для державної підсумкової атестації, розповіла методистка Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Олевська.

Із її слів, на сайті Львівського регіонального центру є тренажер, за допомогою якого можна готуватися до ЗНО: розроблені завдання з картами та тестові завдання.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: зно, луцьк, волонтери
В тему